Riiul kui funktsionaalne dekoratiivelement sinu kodus

Riiul kui funktsionaalne dekoratiivelement sinu kodus

Riiulid on olulised sisekujunduselemendid, mis ei paku ainult praktilist hoiuruumi, vaid lisavad ka stiili ja karakterit igasse ruumi.

Erinevat tüüpi riiulid võimaldavad kohandada interjööri vastavalt oma isiklikule maitsele ja vajadustele. Nordfurniture valikus on nii raamaturiiulid, ruutriiulid, seinariiulid, redelriiulid, kui ka nurgariiulid.

Raamaturiiul on nagu avatud raamatukogu, mis annab su kodule mitmekülgsuse ja väljendab sinu stiili.

Need klassikalised sisustuselemendid on disainitud raamatute ja kirjanduse eksponeerimiseks, kuid nende potentsiaal ulatub kaugemale kui pelgalt raamatute hoidmine. Raamaturiiulid võimaldavad sul näidata oma isikupära ja kirge, olgu selleks kunstiteosed, dekoratiivesemed või kirjandus.

Kodukontorites pakuvad raamaturiiulid praktilist hoiuruumi raamatutele ja töövahenditele, tuues samal ajal ruumi kaasaegse ja organiseeritud välimuse. Elutoas ja magamistoas võivad need riiulid olla disainelemendiks taustal, kuhu lisada lisaks raamatutele ka kunsti. Valides avatud riiulid, saad luua ruumis avarama üldmulje, samas suletud riiulid hoiavad sinu lemmikesemed hoituna tolmu eest ning vähendavad ruumis visuaalset müra.

Ruutriiulid pakuvad värskust, tuues kaasa modernse ja minimalistliku sisekujunduse, mis äratab ruumi ellu!

Kaasaegset ja minimalistlikku ruutriiulit saad kujundada vastavalt enda maitsele- lisa ruumi karakterit ja ilu dekoratsioonide ning taimedega või täida ruutriiul tekstiilkarpidega, et luua ruumis organiseeritud ja korrapärane üldmulje. Ruutriiulid võivad olla ka enamat kui abiline organiseerimisel või dekoratsioon – nende tugev konstruktsioon võimaldab neid kasutada ka ruumijagajana.

Olgu sisekujundus inspireeritud Skandinaavialikust lihtsusest või tööstuslikust trendidest, olenemata sellest kas soovid eksponeerida oma kunstikogu, kogutud aardeid või rohelist oaasi on ruutriiulid praktiline ja kaunis valik mitmekülgseks sisekujunduseks.

Nurgariiuliga saad ära kasutata tihti alahinnatud väärtuslikku ruumi toa nurgas.

Erinevalt klassikalistest raamaturiiulitest, keskenduvad nurgariiulid väärtusliku ruumi maksimaalsele ära kasutamisele. Need on ideaalsed väiksematesse ruumidesse, kus on vaja lisaruumi hoiustamiseks ja toa kaunistamiseks ruumi napib.

Seinariiul võib olla ka omaette vaatamisväärsus.

Klassikalised seinariiulid on lihtsad ja funktsionaalsed, kuid ka nendega on võimalik luua unikaalne ja silmapaistev lahendus. Mängi seinariiulite paigutusega või vali põnevama disainiga riiulid, et muuta tühjale seinale visuaalset põnevust. Need ei ole ainult korraldusvahendid vaid ka stiilne lisa sinu interjööris.


Kui valid riiuleid, arvesta ruumi suurusega, funktsionaalsusega ja üldise sisekujundusega. Riiulid aitavad hoida kodu korras, muutes selle unikaalseks ja inspireerivaks. Olenemata valikust - raamaturiiul, ruutriiul, nurgariiul või seinariiul – need räägivad sinu kodu lugu ja loovad ruumi, mis väljendab sinu isikupära. Las riiulid saavad sinu kodu osaks, mis pakub igapäevast inspiratsiooni ja muudab ruumi tõeliselt sinu omaks!

Loe edasi

Millist valgustit vajab sinu kodu?

Turvaline ostukoht

Oleme Eesti E-kaubanduse Liidu liige ning omame "Turvaline ostukoht" märgist.

Kiire teenindus

Kui sul on küsimus, kirjuta meile info@nordfurniture.ee.

Kaup kulleriga koju 9€

E-poest tellitud toodetele pakume soodsat transporti kulleriga üle Eesti.

14-päevane tagastusõigus

Kui e-poest tellitud toode sulle siiski ei sobi, saad selle 14 päeva jooksul meile tagastada.